fotograf lublin lubelskie studio fotograficzne

Piotr Dejneka – czyli kim jestem

Nazywam się Piotr Dejneka, od urodzenia mieszkam w pięknym Lublinie. Z wykształcenia jestem magistrem zarządzania i marketingu – absolwentem wydziału ekonomicznego UMCS, a zawodowo zajmuję się fotografią.

Fotografuję już od prawie 20 lat i na swoim koncie mam ponad 1000 sesji zdjęciowych a ta liczba ciągle rośnie.

Obecnie mogę z całą stanowczością powiedzieć, że najbardziej lubię fotografować osoby, ich różnorodność, piękno i emocje. Oddając gotowe zdjęcia uwielbiam widzieć na twarzach klientów zadowolenie i zawsze do tego dążę.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć i zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce “Kontakt”

Część klientów która mi zaufała oceniła moją pracę tutaj: LINK

 

Piotr Dejneka – Fotograf
Od 2014 roku posiadam zarejestrowaną i legalnie działającą działalność gospodarczą świadcząc usługi fotograficzne.  Na życzenie klienta wystawiam faktury. Można mi zaufać.

 

Studio fotograficzne w Lublinie

Do swojej wyłącznej dyspozycji posiadam specjalne pomieszczenie gdzie w każdej chwili mogę z klientem wykonać dowolny typ zdjęć: od portretowych i biznesowych po ciążowe czy formalne do dokumentów. Daje mi to ogromne możliwości wykonywania zdjęć takich jakie w danej chwili chcę wykonać i dużą elastyczność w pracy. Na miejscu jest oczywiście miejsce dla osoby towarzyszącej jeśli osoba fotografowana przyjdzie z kimś na sesję. Nieustannie staram się też doposażać moje studio w nowe tła, modyfikatory oświetleniowe i inne udogodnienia tak aby sesje przebiegały sprawnie, zdjęcia wychodziły pięknie a klientom, modelkom i całej ekipie pracowało się komfortowo. Studio mieści się w Lublinie przy ul. Energetyków 23 (lokal nr 105 na pierwszym piętrze). Przebywam tam przeważnie wyłącznie wtedy gdy mam z kimś umówioną konkretną sesję zdjęciową. Zapraszam więc w pierwszej kolejności do kontaktu mailowego przez formularz na stronie.